Головна » Статті » ЮНЕСКО » Клуб друзів ЮНЕСКО

Юні дипломати СЗОШ №1 повернулися з Всеукраїнської конференції…

З 18 по 21 лютого 2018 року команда ШЕК «Друзі ЮНЕСКО» СЗОШ№1 (учні 9 класу Бабій Тетяна, Поцулко Єлизавета. Цішковський Максим – керівник Гуськова К.В.) взяли участь у черговій, четвертій з 2011 року сесії імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО» в рамках ХІХ Всеукраїнської конференції для учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО під назвою «Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети», яку було присвячено підсумкам оголошеного ООН Міжнародного року сталого туризму задля розвитку.

Учні залучалися до конструктивної дискусії про економіку та екологію сталого туризму, а також про зв'язок сталого туризму із соціальним розвитком.

Програма конференції була надзвичайно насичена та цікава. Учасники чудово вжились в роль справжніх дипломатів, дотримуючись правил етикету дрес-коду та церемоніалу гри. В повній мірі відчули на собі всю серйозність та відповідальність обов’язків, які на них було покладено у складі делегації Німеччини. Учасники імітаційної гри проводили наради, дискусії, створювали коаліції, заключали домовленості у власних резиденціях.

Учні набули безцінного досвіду офіційного спілкування та ведення переговорів, знайшли нових друзів, отримали незабутні спогади на все життя.

Категорія: Клуб друзів ЮНЕСКО | Додав: АДМІН Переглядів:180
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта