Головна » Статті » Діяльність закладу » 2017-2018 н/р

IX щорічна конференці Cambridge Day 2018

28 березня у Києві відбулася IX щорічна конференція Cambridge Day 2018, в якій взяла участь вчитель англійської мови - Багрій Ю.І. Конференція була організована Cambridge University Press та Cambridge Assessment English.

Конфернція була присвячена викладанню у молодшій та середній школі, а також професійним викладацьким кваліфікаціям з англійської мови. Понад 300 викладачів англійської мови об’єдналися задля власного професійного розвитку, вдосконалення та пошуку натхнення у роботі. Заходи проходили у надзвичайно дружній та теплій атмосфері.

Усі учасники конференції мали можливість почути цікаві виступи запрошених спікерів - Olha Madylus та Mykhailo Dubyna, поспілкуватися з представниками авторизованих екзаменаційних центрів Cambridge English та ознайомитись з навчальними матеріалами видавництва Cambridge University Press. А в кінці дня на всіх чекав обіцяний сюрприз - виступ акторів ProEnglish Theatre.

Щира подяка учасникам та організоторам даної конференції за цінну та корисну інформацію й проведений із задоволенням час!

Категорія: 2017-2018 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:91
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта