Головна » Статті » Діяльність закладу » 2017-2018 н/р

Засідання міської асоціації шкільних євроклубів «Віче успіху»

11 травня 2018 року в рамках Днів Європи у СЗОШ №1 відбулося засідання міської асоціації шкільних євроклубів «Віче успіху». Засідання проводилось у форматі імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО» на тему: «Європа туристична». Учасники гри працювали у складі делегацій Європейських країн.

Гра складалась з декількох етапів. І етап – офіційне відкриття, під час якого прозвучав гімн Євросоюзу у виконанні учнів школи Домбровського Антона та Цішковського Євгена. ІІ етап – робота у складі делегацій країн Німеччини, Великобританії, Франції, Фінляндії, Іспанії та України. Учасники представляли свою країну у вигляді конкурсу-пантоміми «Впізнай країну». Цікавим для учнів був конкурс кричалок «Завітайте в нашу країну». ІІІ етап – створення постерів на тему: «Туристичні можливості моєї країни», під час якого учні створювали постери. Пошук інформації відбувався у вигляді міні – квесту.

У складі делегацій країн учні набули досвіду спілкування, ведення дискусій, отримали багато позитивних емоцій під час проведення імітаційної гри «Модель ЮНЕСКО».

Член прес – центру СЗОШ №1

Федорова Каріна

Категорія: 2017-2018 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:227
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6



(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта