Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

З метою підвищення рівня поінформованості школярів з питання протидії торгівлі людьми, закріплення знань і формування навичок безпечної поведінки в кризових умовах члени Учнівської ради «Фортуна» провели у вигляді соціальної реклами інформаційні хвилини.

Для учнів 8-10 класів педагог-організатор Бужинська Н.М. провела урок протидії торгівлі людьми “Торгівля людьми — сучасне рабство”.

Під час уроку відбулося обговорення актуальної та важливої для сучасного суспільства теми — теми торгівлі людьми та боротьби з цим негативним соціальним явищем. В процесі роботи ми визначили основні поняття цього виду злочину, його масштаби та групи ризику громадян. Також учні переглянули соціальні відеоролики з цієї теми.

У практичній частині школярі працювали в групах над створенням гасла, емблеми або плакату на тему протидії торгівлі людьми.

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:80
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта