Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

«День цивільного захисту в СЗОШ №1»

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25 квітня у СЗОШ №1 відбувся День Цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив закладу освіти удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Організовано, спокійно, але динамічно і швидко було проведено учбову евакуацію усіх учасників освітнього процесу. Учасники тренування продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

Військовослужбовці А2641 старший майор Миронюк В.М., майор Тимохін А.І., майор Антонюк О.П., старший сержант Коник А.М., старший сержант Іванов Є.Г., дресирувальник Іванова З.М. продемонстрували правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Учні мали змогу приміряти захисні костюми саперів, побачити роботу робота, який знешкоджує міни або доставляє їх. Вівчарка Канта показала вміння виявляти вибухонебезпечні предмети.

День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Допомогти! Врятувати! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:85
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта