Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

IX Міжнародний мовно-літературний конкурс

18 жовтня 2018 року у СЗОШ №1 відбулося урочисте відкриття IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс започаткований Указом Президента України у 2010 році, проводиться щорічно з метою вшанування літературної спадщини видатного українського письменника, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та загальної мовної культури.

Урочистості з нагоди відкриття у СЗОШ №1 розпочались з радіолінійки, під час якої було повідомлено про історію становлення конкурсу. Впродовж дня з шкільного радіо лунали пісні на слова Великого Кобзаря. Учні 9 класу переглянули фільм Богдана Ступки «Великі українці», 7-8 клас ділилися цікавими фактами з життя та творчості Тараса Шевченка, 6 клас під час проведення усного журналу ознайомився з добіркою картин «Шевченко – художник». Традиційним підсумком дня стало проведення І шкільного етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:52
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта