Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

Першість школи з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки

Із метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

День захисника України припадає на величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці . Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.

Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога.

День захисника України - це справжнє свято мужності, самовіддачі, самопожертви, лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України.

З 08 по 12 жовтня у школі будуть проходити виховні заходи, присвячені Дню захисника України.

У понеділок 08 жовтня відбулася першість школи з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 8-10 класів (вчитель захисту Вітчизни Зуєв Юрій Михайлович).

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:52
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта