Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

Забудемо образи

В рамках акції «16 днів проти насилля» члени Учнівської ради «Фортуна» провели для учнів 7 і 8 класів заняття «Забудемо образи», метою якого було: розвиток комунікативних навичок та покращення стосунків у класному колективі.

Заняття розпочали з притчі «Скільки важить сніжинка?» Учні висловили свої відповіді на запитання: «Чи можна зважити наші слова?» і дійшли висновку, що слова, з якими ми звертаємося один до одного, важать дуже багато: добрими, лагідними можна підняти людині настрій, зробити її щасливою, а злими і жорстокими — засмутити, образити, принизити і навіть убити. Про це потрібно пам’ятати під час спілкування і конфлікту, щоб не зіпсувати стосунків назавжди.

Вправа «образа» дала можливість розпрощатися зі старими образами та вибачити своїх кривдників. Більшість учнів сказали, що після того, як вони «викинули» образу у сміття, Їм стало легше.

Гра «Упізнай, хто це?» дала можливість повеселитися і зрозуміти, що навіть знаючи людину, не завжди легко її впізнати. А ще важче — дізнатися про її думки, причини вчинків та слів. Тому ніколи не слід поспішати у своїх висновках про людину, зважаючи на те, що ми могли щось неправильно зрозуміти.

Завершилося заняття вправою «Інтерв'ю», під час якої учні спробували трохи більше пізнати одне одного.

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:97
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6



(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта