Кадровий склад

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя Посада Категорія
1. Судець Валентина Василівна Директор школи, вчитель історії Вища, Вчитель-методист
2. Кривенчук Світлана Костянтинівна Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель предмету «Основи здоров’я», технології Вища, Старший вчитель
3. Багрій Юлія Іванівна Заступник директора з виховної роботи, вчитель англійської, німецької мови Спеціаліст
4. Бужинська Наталія Миколаївна Педагог-організатор Вища
5. Кравчук Ірина Василівна Вчитель німецької мови Вища, Старший вчитель
6. Любецька Вікторія Євгенівна Вчитель української мови і літератури Вища
7. Бівсон Ірина Давидівна Вчитель зарубіжної літератури, мистецтва, Художньої культури Вища, Старший вчитель
8. Теличко Іван Іванович Вчитель фізики, математики, інформатики, астрономії І категорія
9. Павлуцький Микола Леонідович Вчитель математики І категорія
10. Кучер Наталія Вікторівна Вчитель біології, хімії, природознавства Вища
11. Руда Емілія Борисівна Вчитель географії, економіка, екологія Вища
12. Колендзян Наталія Миколаївна Вчитель початкових класів, психолог Вища
13. Лабанська Світлана Михайлівна Вчитель початкових Вища, Старший вчитель
14. Попкова Тетяна Миколаївна Вчитель початкових класів І категорія
15. Полюх Людмила Василівна Вчитель початкових класів Вища, Вчитель-методист
16. Верховна Анна Володимирівна Вчитель німецької мови ІІ категорія
17. Гикавчук Яна Василівна Соціальний педагог, вчитель української мови і літератури І категорія
18. Зуєв Юрій Михайлович Вчитель предмету «Захист Вітчизни» І категорія
19. Кульчицький Іван Валентинович Вчитель фізичної культури ІІ категорія
20. Ковальська Ярослава Володимирівна Бібліотекар 9 розряд
21. Михайліченко Олена Анатоліївна Вчитель історії, правознавства І категорія
22. Брижак Марина Анатоліївна Вчитель української мови і літератури Спеціаліст
23. Павлуцька Юлія Олександрівна Вчитель німецької мови Спеціаліст
24. Нечитайло Людмила Вікторівна Вчитель музичного мистецтва І категорія
25. Ванюшкіна Юлія Валеріївна Вихователь групи продовженого дня Спеціаліст
26. Стаднік Людмила Станіславівна Вихователь групи продовженого дня ІІ категорія
27. Лисик Антоніна Юріївна Шкільний психолог ІІ категорія
Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6



(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта