Головна » Статті » Діяльність закладу » 2013-2014 н/р

Першій школі - 180

Криниця знань не обміліє –

Нові й нові наповнює серця.

Сивіють учні, школа ж молодіє

У тихім сяйві мудрого вінця

О. Вовк

Школу прийшли прийшли привітати багато гостей, серед яких: народний депутат України та випускник СЗОШ №1 Володимир Мельниченко, заступник міського голови Василь Сукач, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко.

З нагоди свята відбулися урочистості, які розпочалися відкриттям музейної зали історії школи. Червону стрічку перерізали В.В. Мельниченко, С.В. Старченко, В.В. Судець та вчиль-пенсіонер Л.Г. Подчешинська. Учні провели цікаву екскурсію сторінками життєпису школи. Гості свята поринули у минуле, відвідали також виставку світлин колишніх випускників школи.

В актовій залі відбувся святковий концерт, який усіх переконав, що, незважаючи на свій поважний ювілей, школа квітне та молодіє своїми талановитими учнями, які виконували і музичні, і хореографічні композиції, і показували вправність у бойових мистецтвах козаків.

У цей святковий день вшанували вчителів-ветеранів, які присвятили усе своє життя Першій школі і виховали гідних випускників, які стали її гордістю.

З вітальним словом виступали директор школи В.В. Судець, колишні випускники – В.В. Мельниченко, В.С. Завадський, Т.І. Сосновська, начальник управління освіти і науки С.В. Старченко, голова профспілки О.С. Ферманюк, голова батьківського комітету школи М.В. Біллер. Вони подарували на згадку цінні подарунки.

У всіх гостей, випускників, учнів та вчителів залишились надзвичайно приємні враження від свята. В душі усіх присутніх закарбувались слова привітань: «З днем народження, Перша школо!»

Категорія: 2013-2014 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:595
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта