"ЗНАЙ НАШИХ"

 

Наша красуня, розумниця та відмінниця Юлія Боднар щороку бере активну участь у різноманітних навчальних конкурсах, де займає призові місця. У її особистій скарбничці - неодноразові перемоги у ІІ етапі олімпіад з математики, фізики, історії та англійської мови. 
Найбільше захоплення Юлії - це читання художньої літератури. Дівчині подобається все, що пов'язано з історією України, адже це її улюблений предмет. 
Після 11 років відмінного навчання планує розвивати і поглиблювати свої знання у напрямку юриспруденції. Юля цілеспрямована та наполеглива, ніколи не опускає руки, сміливо та впевнено крокує до своєї мети. Випускниця вірить, що саме її покоління зможе почати перебудовувати нашу Україну по-справжньому, зруйнувати політичні стереотипи та вкотре, за столітню глибоку історію країни, підтвердити незламність нашого патріотизму, прагнення до свободи та непереможність українського духу. В цьому і ми не маємо жодного сумніву! Нехай мрії здійснюються!


Коваль Вікторія, учениця 11 класу ліцею №1, - активна та цілеспрямована дівчина. Все, за що вона береться (а коло її інтересів дуже велике), обов'язково завершиться вдало. Староста класу, голова учнівської ради "Фортуна", завзята учасниця міської ради старшокласників. Вікторія вміє майже все) Впродовж навчання в школі неодноразово ставала призеркою міських олімпіад з хімії, фізики та біології, писала наукові роботи МАН з фізики, здобула ІІ місце в обласному конкурсі комп'ютерних технологій. Закінчила хорову школу, була учасницею народної дитячо-юнацької хорової капели "Журавлик". Ця дівчина - яскравий приклад того, що поєднувати відмінне навчання та позашкільні активності не тільки можна, але і треба! Читання - одне із безлічі захоплень Вікторії. Своє майбутнє хоче пов'язати з правовою сферою. Дівчина вірить, що їй все вдасться, бо ж сміливі завжди мають щастя! А ми відповідаємо: "Захочеш і будеш! В людині, затям, лежить невідгадана сила!"
Тільки вперед до нових звершень!


Софія Миколайчук - приклад того, що цікавитись можна абсолютно всім. За роки навчання в школі дівчина була постійною учасницею та призеркою олімпіад з української мови та літератури і німецької мови. Була переможницею міської та призеркою обласної олімпіади з астрономії. Писала роботи МАН з української літератури та фізики, брала участь у конкурсах з комп'ютерної графіки та конкурсах з написання есе та поезій. Закінчила міську музичну школу на відмінно. Також Софія бере активну участь у роботі міської ради старшокласників. Провести активності для. молодших школярів? Із задоволенням! Продекламувати серйозну поезію? Залюбки! Організуємо щось цікаве у класі/школі? Звичайно! Любить читати та активний відпочинок. У людях найбільше цінує щирість та доброту. Ми переконані, що наполегливість та старанність сприятимуть успіхам Софії і у майбутньому. Пам'ятай, що всі мрії здійсняться! Ми в тебе віримо!


Осадчук Владислав, учень 11 класу ліцею №1. Юний дослідник виготовив дослідний зразок і показав його ефективність у приміщеннях школи. Владислав не лише займається дослідницькою діяльністю, він - цілеспрямований, активний, щирий та дуже позитивний юнак. Жодна шкільна активність не проходить без нього.
Впродовж усіх років навчання не одноразово був учасником найрізноманітніших конкурсів та змагань.
Сьогодні його особиста скарбничка поповнилась ще одним здобутком: ІІ місце у обласному конкурсі-захисті наукових робіт (відділення: хімії та біології, секція: медицина).


Ірина Руда - яскрава зірочка ліцею №1. Доля щедро обдарувала дівчину талантами. Написати творчу роботу на конкурс або вірш для свята - легко! Треба ще і малюнок? Будь ласка! У свої 16 років вона має за плечима вдосталь досягнень і досвіду.
Попри велику кількість інтересів, Ірина змогла реалізувати і свій спортивний потенціал: на сьогодні дівчина є восьмиразовою чемпіонкою України з кікбоксингу.
Сили волі та наполегливості їй не позичати! Свій шлях у спорті Іра розпочала ще у 9 років. А малюванням захопилася на заняттях Сергія Боднаря.
Після закінчення школи Ірина Руда планує здобувати професію художника-реставратора в університеті. Іра невпинно розвивається і намагається монетизувати свою працю.
За словами учениці, саме почуття патріотизму є її натхненням.
Ми не сумніваємося, що Ірину чекає велике майбутнє.
Тільки вперед!!!


Олександр Вініченко, учень 11 класу ліцею №1. Наполегливий, цілеспрямований, вмотивований хлопець, який своїм прикладом показує, що війна, вимушений переїзд та тривала розлука з рідними - це хоч і болючі, але тимчасові труднощі, які не зможуть вплинути на Сашкові плани щодо власної самореалізації.
І місце у міському конкурсі поетів та прозаїків, публікації власних творів у обласній збірці, участь у курсі від міської ради "Юний амбасадор Кам'янця-Подільського" - це далеко не повний перелік здобутків Олександра.


 
Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6 "а"

(03849)7-44-44 kpschool1@gmail.com

Карта сайта

Дні прийому директора закладу
Вівторок - 8:30-10:00
Четвер - 8:30-10:00

На період карантину обов'язковий попередній запис за телефоном

(03849)7-44-44

Сайт управляється системою uCoz