ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

ЕКОЛОГІЧНА ВАРТА "ПАРОСТОК"

 

Керівник: Кучер Наталія Вікторівна.

Девіз: Природа належить людині, Людина належить природі.

Час заснування: 2010 р.

Сьогодні Екологічна варта «Паросток» об’єднує дітей, які активно долучаються до розв’язання екологічних проблем.

Свою роботу спілка почала  з проведення традиційної осінньої акції «Шкільний двір», до якої були залучені учні всієї школи та мешканці мікрорайону. Була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з приводу охорони оточуючого середовища, про небезпеку забруднення повітря чадним газом і можливі наслідки цих дій.

Щоосені та навесні члени екологічної варти ініціюють проведеня акції «Чисте довкілля», під час якої  прибирають територію каньйону річки Смотрич.

У жовтні вартівці – активні учасники шкільного етапу акції «Птах року». Було виготовлено велику кількість годівничок для птахів, які розвішали на подвір’ї школи.

Вартівцями була проведена акція «До чистих джерел». Під час якої вони очистили та прибрали джерела на території Старого міста.

4 жовтня до Дня захисту тварин було проведено захід «Мій домашній улюбленець» - для учнів початкових класів. Для учнів старший класів - конференцію «Бездомні тварини у місті – проблема?».

Напередодні новорічних свят школярі є учасниками конкурсу «Новорічний подарунок». Вони виявляють свою фантазію і талант, виготовляючи новорічні подарунки і прикраси з природного та штучного матеріалу. Також перед Новим роком члени «Екологічної варти» проводять з дітьми бесіду «Збережи ялинку».

Члени екологічної варти «Паросток» щорічно організовують огляд – конкурс озеленення кабінетів «Квіти серед квітів». Мета конкурсу: залучення до вивчення і визначення рослин, які оточують учнів під час занять, розробка заходів до їх збереження, доглядом і спостереженнями за часом розмноження і цвітіння. Учнями посаджено дерева біля школи в рамках акції «Посади дерево». Також не залишилась поза увагою вартівців традиційна весняна акція «Збережемо первоцвіти». Учасники привертають увагу громадськості до проблеми охорони рослин.

У комплексі заходів - виготовлення листівок на захист первоцвітів, розповсюдження їх серед учнів школи та жителів мікрорайону, також проведення вікторин, бесід, метою яких є заохочення школярів до захисту та дбайливого ставлення до першої весняної квітки. На цьому ми не зупиняємось.

Попереду - ще багато проектів, акцій, конкурсів, а також невирішених проблем, які ми в змозі розв’язати.

Головними завданнями екологічної варти «Паросток» є:

 • поліпшення екологічної ситуації, захист і відтворення довкілля, біологічного різноманіття та здоров’я громадян України;
 • сприяння інтеграції екологічної складової в усі сектори суспільного життя та економіки;
 • організація й проведення заходів, спрямованих на припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, біологічному різноманіттю, здоров’ю громадян України;
 • сприяння формуванню екологічної свідомості шляхом пропаганди знань про стан довкілля, підвищенню рівня екологічної освіти та культури громадян, підтримці освіти в інтересах збалансованого (сталого) розвитку;
 • сприяння розробленню, впровадженню вітчизняних екологічно збалансованих, енерго- та ресурсозберігаючих технологій в усіх галузях господарської діяльності.

Щороку учні школи активно беруть участь у всіх природоохоронних конкурсах та акціях, залучаючи до цієї роботи різні вчителів, батьків, інші громадські організації.

Структура варти:

 1. Ангельська Ангеліна
 2. Бойко Даніл
 3. Бойко Нікіта
 4. Бурячок Михайло
 5. Демиденко Кіріл
 6. Десяк Валерія
 7. Колендзян Владислава
 8. Малищук Юлія
 9. Мушик Дарина
 10. Підгородецький В’ячеслав
 11. Постнікова Дар’я
 12. Прус Валерія
 13. Сокол Вадим
 14. Тачук Вероніка
 
Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6 "а"

(03849)7-44-44 kpschool1@gmail.com

Карта сайта

Дні прийому директора закладу
Вівторок - 8:30-10:00
Четвер - 8:30-10:00

На період карантину обов'язковий попередній запис за телефоном

(03849)7-44-44

Сайт управляється системою uCoz