Передвиборча програма кандидата на посаду президента Кам’янець-Подільської СЗОШ №1

Федорової Каріни Миколаївни, учениці 10 класу.

 

Мене звати Федорова Каріна Миколаївна. Мені 15 років, я учениця 10 класу СЗОШ №1. Незважаючи на те що я навчаюсь тут не так довго як ви, мені дуже подобається наша школа. Адже школа для дитини її другий дім. Я дуже активна людина. Люблю різні конкурси, цікаві заходи, а також не одноразово беру в них участь. Займаюся також музикою, люблю співати i відвідую вокальну студію Любава. Чому я хочу бути президентом? Все дуже просто! Коли я була у початковій школі , то мені здавалося, що школа це - лише нудні уроки, багато домашнього завдання, і взагалі марно витрачений час. Але з часом мої погляди змінилися я зрозуміла, що школа це не лише навчання, а й цікаво проведені дні. I щодо цього в мене є декілька пропозицій:

  • Коли я стану президентом я пропоную проводити затишні вечори перегляду фільмів за чашкою чаю з печивом.
  • Влаштувати конкурс «Міс та Містер 2018».
  • Проводити різні квести по школі (з залученням як старших так i молодших класів).
  • По святах влаштовувати тематичні дискотеки для учнів нашої школи.
  • Пропоную також провести шоу «Школа має талант» (кожен може показати свої таланти та відкрити в собі нові здібності).
  • Створити Книгу рекордів школи (куди будемо вносити рекорди учасників навчально-виховного процесу нашої школи).
  • Також ми не повинні забувати про воїнів, які знаходяться в зоні АТО i по різному їм допомагати, пропоную влаштовувати в школі благодійні ярмарки кошти з яких будуть відправлені в АТО.
  • Ще в мене е така пропозиція як показ мод на тематику «Імідж сучасного школяра» (де кожен зможе висловити свою власну думку з приводу шкільної форми i підібрати свій стиль, так учні зрозуміють, що шкільна форма це не тільки потрібно, а й модно).

Буду рада приймати від вас пропозиції та побажання, вирішувати питання та проблеми. Давайте разом зробимо наші шкільні роки яскравими та незабутніми!

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта