Головна » Статті » ЮНЕСКО » Клуб друзів ЮНЕСКО

Дні Європейської спадщини ЮНЕСКО в Україні

Традиція святкування Днів європейської спадщини офіційно започаткована у 1991 році Радою Європи, а з 1999 року проводиться під спільним патронатом Ради Європи та Європейської Комісії і покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Європейська культурна спадщина – це надбання і досягнення європейських народів, внесені ними у духовну скарбницю Європи та всього світу. Незмінне гасло Днів європейської спадщини: «Європа: спільне надбання» – спрямовує до єднання через культуру.

Сотні видатних українців були та залишаються творцями світової історії, культури, архітектурних цінностей… Художники та науковці, політики та композитори, актори та письменники – всі вони дають нам можливість за кордоном чи в себе вдома з гордістю сказати: «Я – українець!».

З 04 по 27 вересня у школі відбулися Дні Європейської спадщини ЮНЕСКО в Україні.

Юні екскурсоводи 8 класу (керівник Гуськова К.В.) провели для своїх учнів та для учнів шкіл міста екскурсію по експозиції «Європейська спадщина ЮНЕСКО».

Велика кількість пам’яток в Україні є визнаними в усьому світі. Та все ж залишаються об’єкти, які становлять не менш важливу цінність, хоча і є маловідомими.

З метою, привернути увагу громадськості до таких об’єктів, 22 вересня відбулася вікторина “Online Euro-Quiz”, в якій прийняли участь учні нашої школи. А учень 10 класу Боднар Олександр став її переможцем. З 22 запитань він відповів на 21.

23 вересня вчитель англійської мови Багрій Ю.І. провела вікторину для учнів 5-6 класів «Галопом по Європі». Змагалися дві команди – «Єврознайки» та «Євроерудити».

Вікторина складалася з 5 завдань:

  • Тестові завдання «Я знаю Європу»
  • «Знайди столицю»
  • «Якій країні належить цей прапор?»
  • «Бліц-питання»
  • «Впізнай визначне місце».

За кожну правильну відповідь команди отримували смайлик. А перемогу здобула команда Євроерудити.

З 19 по 23 вересня у школі відбувся конкурс постерів «Європейська спадщина через мої окуляри». Учасники конкурсу у своїх постерах представили об′єкти світової спадщини ЮНЕСКОу країнах Європи.

Категорія: Клуб друзів ЮНЕСКО | Додав: АДМІН Переглядів:371
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта