Головна » Статті » Діяльність закладу » 2017-2018 н/р

«День цивільного захисту в СЗОШ №1»

З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру 20 квітня у СЗОШ №1 відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Організовано, спокійно, але динамічно і швидко було проведено учбову евакуацію усіх учасників освітнього процесу. Учасники тренування продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Також у ході об’єктового тренування відпрацювали практичні вміння користування вогнегасниками під керівництвом старшого лейтенанта служби ЦЗ Кам’янець-Подільського міського сектору ГУДСНС України у Хмельницькій області Шарги Михайла Володимировича.

День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Допомогти! Врятувати! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Категорія: 2017-2018 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:156
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта