Головна » Статті » Діяльність закладу » 2017-2018 н/р

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Двадцять дев’ять років тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вшановують в Україні і всіх тих, хто брав участь в інших війнах. Зараз у Збройних силах України служить близько 2 тисяч офіцерів і прапорщиків, які брали участь в афганській війні, близько 20 тисяч військовослужбовців, які виконували інтернаціональний обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших “гарячих точках”.

З нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася зустріч учнів 7-8 класів з ветераном афганської війни, полковником Збройних Сил України у відставці Кудрею Володимиром Миколайовичем. Він розповів про свою нелегку службу в Афганістані, показав про неї цікаву презентацію. Свій виступ завершив зворушливим відео. Гостя вітали піснями учні 11 класу Осадчук Ольга, Роїк Ганна, Вощинська Катерина. Заяць Владислав.

По завершенню заходу учні поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам і вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Категорія: 2017-2018 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:185
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта