Головна » Статті » Діяльність закладу » 2017-2018 н/р

Дитячий Цифровий Університет KinderUni

Як їздить автомобіль без водія? Чому шумлять мушлі? Що спільного у літака і бляшанки? Як працює 3D-принтер? А ще безліч запитань «Як» і «Чому», які щоденно ставлять нам діти. В Німецькому Цифровому Дитячому Університеті діти знайдуть відповіді на ці та багато інших запитань. Формат Дитячого Університету в Німеччині дуже поширений: майже в кожній німецькій вищій школі відбуваються заняття для дітей віком від 8 до 12 років, які проводять відомі професори.

Проте не бійтеся! Ніхто не змушуватимемо Вашу дитину вчити напам’ять формули і складати іспити. Навпаки, наш дивакуватий професор Ейнштейн, його кмітлива помічниця Софі Шлау і милий робот JOWO пояснять дітям у доступній та ігровій формі складні природничо-наукові феномени.

За формою Дитячий Університет дуже подібний до звичайного університету. Діти пройдуть курс навчання на трьох факультетах, у кожному з яких міститься 10 лекцій.

Як функціонує Дитячий Цифровий Університет йшлося на інформаційному семінарі 24 травня у СЗОШ №1. Мультиплікатор Дитячого Цифрового Університету KinderUni Катерина Гуськова розповіла, як працює навчальна онлайн-платформа та спільно з учнями провели досліди однієї з лекцій "Чому шумить мушля?". Діти охоче взяли участь у експерименті та у формі гри виконували різноманітні завдання.

Категорія: 2017-2018 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:245
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта