Головна » Статті » Діяльність закладу » 2017-2018 н/р

За лідерами учнівського самоврядування – майбутнє України

«Творимо себе – творимо Україну!». Під таким гаслом 7 червня відбувся ХІІ форум учнівської молоді міста Кам’янця-Подільського.

Активну участь у форумі взяли члени шкільної Учнівської ради «Фортуна» Тетяна Бабій, Олена Краснолуцька, Анна Савіцька, Каріна Федорова.

Урочисто-піднесено звучав гімн міської ради старшокласників Нова Генерація Лідерів у виконанні Каріни Федорової.

А Тетяна Бабій, член міської ради старшокласників, член шкільної редакційної колегії газети «Наша школа» доповіла про розвиток шкільних медіа в освітніх закладах і роботу шкільних прес-центрів у цьому навчальному році. Вона подякувала викладачам, студентам кафедри журналістики, Почапській Оксані Іванівні, кандидату наук із соціальних комунікацій за співпрацю у роботі школи «Юнкор».

Завершився молодіжний форум флешмобом «Я маю право!». Адже Президент України оголосив 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Даний проект має за мету формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

Ми пишаємося нашими лідерами і їхньою активною життєвою позицією. Протягом навчального року дівчата довели, що вона - секрет самореалізації та успіху. Активна життєва позиція проявляється у сміливості ініціативи і готовності діяти. А двигуном, який просуває вперед виступають наші бажання, що піднімають нас над усіма труднощами і допомагають досягти своїх цілей.

Категорія: 2017-2018 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:176
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта