Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

Міжнародний день миру

21 вересня 2018 року у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру. Тема свята цього року звучить так – «Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини».

Для декого мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи, а будинкам не загрожують ворожі снаряди. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це лише мрія. Ці люди постійно живуть в страху та атмосфері нестабільності, для них кожен день – може стати останнім. Саме для них і існує День миру.

У 2014 році Україна зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. Агресор стрімко анексував Крим і почав бойові дії на східних територіях Луганської і Донецької області. Були вбиті і покалічені тисячі українських військових та мирних жителів, в тому числі – й дітей. Тисячі людей, з окупованих українських територій, стали вимушеними переселенцями. З 2014 року по сьогодні жоден із днів в Україні не був Днем миру, але він обов'язково повернеться.

З нагоди цього свята в СЗОШ №1 відбулися акції «Вісники миру» та «Пошта миру».

В якості емблеми до Дня миру використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році. Зображення виконано за мотивами біблійної легенди про те, що Господь в знак примирення після Великого Потопу надіслав в Ноїв ковчег голубку з гілочкою оливи.

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Тому сьогодні учні нашої школи принесуть додому символічних голубів з вітаннями своїй родині та сусідам. А шестикласники привітали зі святом гостей Старого міста, його жителів та працівників «сувенірного містечка» Учнівська рада «Фортуна» привітала учнівські самоврядування шкіл №1 з різних куточків України (Львів, Вінниця, Суми, Краматорськ, Старобільськ,Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Чернігів).

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:110
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта