Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

Подорож Буковинськими Карпатами

Екскурсії для школярів – дієвий спосіб перетворити клас на колектив друзів. Пізнавальні поїздки дарують враження і хвилюючі спогади. Закінчивши навчання, учні часто згадуватимуть рідну школу, туристські стежки, що вивели їх на широку дорогу життя, вечори біля туристського вогнища, які згуртували їх і дали, наснагу на добрі діла.

Учні 6 класу разом з вчителем Кучер Н.В. вирушили в поїздку неймовірними карпатами. Краса і неповторність Карпатського регіону описана в багатьох віршах і піснях, але навіщо ж про неї слухати і читати? Краще приїхати і самому переконатися в пейзажах, які зачаровують душу та тіло!

Один з найбільш цікавих маршрутів по Буковинським Карпатам пройшли учні 6 класу у Вижниці. Саме тут знаходиться перевал Німчич та відомі буковинські водоспади.

Дорога починає швидко набирати висоту. При цьому доведеться йти через ліс. Ми опиняємося на перевалі Німчич, на висоті 586 метрів над рівнем моря. А потім, вздовж хребта вийшли на найвищу точку всього маршруту – гору Просічна, що має висоту 913 метрів. Поки йдемо по хребту, перед нами відкриваються дивовижні види на долину Черемоша, хребти Писаного Камня, Скупової та Чорногори. Але найцікавіше попереду. По лінії хребта спускаємося на невилику галявину, і по стежці, що веде праворуч в ліс, виходимо до скель, які мають назву Протяті камені.

Подолавши весь маршрут діти втомлені але щасливі повертаються в долину р. Виженка, де мали змогу відпочити.

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:142
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта