Головна » Статті » Діяльність закладу » 2018-2019 н/р

Шестикласники подорожують….

У підніжжя Карпатських гір в горбистій долині річки Прут знаходиться чудове місто Чернівці, в якому побували учні 6 класу 7 жовтня (вчитель Кучер Н.В.).

Учні мали змогу ознайомитися з пам’ятками, які збереглися від турецького населення. Також цікавою була історія про дерев’яний римо-католицький костел.

Зовсім поряд від костелу розташований будинок у формі корабля. Екскурсовод Олег Мороз розповів, що його збудували два заможні брати-моряки. Будинок-корабель і до сих пір міцно стоїть та є окрасою міста. У будинку зберігся і ніс корабля, і палуба, і так звані «вітрила».

Цікавою для дітей видалась Чернівецька ратуша. За давньою традицією, кожного дня, при будь-якій погоді, о 12:00 щодня прямо тут, на верхівці міської ратуші, трубач у буковинському костюмі виконує народний гімн міста – мелодійну «Марічку». Видовище просто неймовірне! Також відвідали багато храмів та церков, кожна з яких цікава своєю історією та архітектурою.

Просто приголомшливе місце, яке варто побачити кожному – це Чернівецький університет імені Ю.Федьковича.

Аж дух перехоплює, коли ходиш корпусами закладу і розглядаєш вишукану архітектуру та незвичні коридори. Шестикласники відвідали зали, у яких на сьогоднішній день проводяться різноманітні конференції та зустрічі. А у Червоному залі, в якому розміщені дзеркала з венеціанського скла, дивлячись у них загадали бажання, за легендою всі вони мають обов’язково здійснитися! Університет визнаний об’єктом світової спадщини ЮНЕСКО.

Чернівецький театр імені Ольги Кобилянської – це просто перлина міста.

По закінчені екскурсії у м.Чернівці учні до розважального комплексу «Сонячна долина», який знаходиться в селі Бояни. Впродовж дороги співали українські пісні, відгадували загадки та розповідали цікаві історії. Прибувши на місце визначили маршрут нашої екскурсії. Адже на території комплексу так багато захоплюючих куточків, що за день їх навіть не оглянути. Першим ми відвідали зоопарк, де з захопленням спостерігали за левами, страусами та кіньми. Екскурсія зоопарком не проходила такпросто, для учнів було організовано цікаві завдання у формі гри, де їм треба було назвати та описати кожну тваринку. Добре зголоднівши, пішли до нашої альтанки, де почали приготування до пікніку. Поки смажились сардельки, діти грали в різні ігри.

Ми зробили багато фото на згадку про нашу незвичайну подорож. Враження від екскурсії по мальовничому комплексу «Сонячна долина» залишаться в нашій пам’яті назавжди. Як сказав Сарджент Шрайвер, – «Просто мандрувати – це нудно. А от мандрувати з метою – це захоплююче і корисно!». Тому ми провели захоплюючу та корисну мандрівку, де досягли поставленої мети: зацікавити, навчити та виховати.

Категорія: 2018-2019 н/р | Додав: АДМІН Переглядів:156
Всього коментарів: 0

Щоб добавити коментарій зайдіть під своїм іменем на сайт:

Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6(03849) 2-15-13 kpschool1@gmail.com

Карта сайта