Звіт

про роботу волонтерського загону

У 2016 - 2017 навчальному році вихованці волонтерського загону СЗОШ№ 1 «Діти миру» працювали особливо плідно та згуртовано.

Планово було проведено такі акції як «5 картоплин», «Великодній кошик», ми опікувалися ветеранами, людьми похилого віку, брали участь у урочистостях.

Основним же напрямком роботи стала допомога військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО, та їх сім’ям, збір допомоги біженцям з міст, де ведуться бойові дії. Учні активно висловлювали свою громадську позицію, підтримували військових малюнками та листами. Робота виконувалась навіть влітку, незважаючи на канікули.

У 2016-2017 навчальному році кількісно збільшився склад волонтерського загону. До добрих справ долучилися учні не лише середньої, а й молодшої школи. Ми продовжили плідну співпрацю з громадською організацією «Клуб Юних миротворців», до якої входить наш загін. СЗОШ № 1 – школа миру. Тому напередодні Міжнародного дня миру учні школи взяли активну участь у акції «Пошта миру», яку оголосила міська рада старшокласників «Нова Генерація Лідерів».

Учні 2-11 класів написали листи-привітання з Міжнародним днем миру своїм одноліткам, які навчаються в першій школі різних міст України.

Теплі слова привітань, побажань мирного неба, добра, миру в серцях і оселях полетіли в різні куточки України:

  • Середню школу №1 м. Львова;
  • Школу-інтернат №1 для дітей з серцево-судинними захворюваннями м. Львова;
  • Гуманітарну гімназію №1 ім. М.І. Пирогова м. Вінниці;
  • Краматорську ЗОШ №1;
  • Старобільську ЗОШ №1 Луганської області;
  • СЗОШ №1 м. Суми;
  • Запорізьку ЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченка;
  • Херсонську гімназію №1;
  • Миколаївську ЗОШ №1 ім. Олега Ольжича;
  • СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов.

21 вересня в школі відбувся флешмоб «Ми – України діти, хочемо у мирі жити!»

«Ми – за мирне небо,

Ми – за тепле сонце!

Ми – за щасливе дитинство.

Ми – за мир!» - з такими словами учні підняли вгору паперових голубів, на яких написали привітання з Днем миру та найкращі побажання.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України - це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

З нагоди цього свята у школі відбулися змагання для учнів 2-3 класів «З захисників беремо приклад» та вистава-змагання «На захисті рідної землі», на якій були присутні почесні гості з військової частини А-3479 старший лейтенант Батаєв Сергій Вікторович та прапорщик Яцемирський Ігор Михайлович. Вони показали презентацію та розповіли про життя та діяльність військових підрозділів у зоні АТО.

В свою чергу, учні 6-го класу декламували вірші, співали пісні та влаштовували міні-змагання для захисників нашої держави. Гостям було надзвичайно приємно відвідати дане дійство, а дітям – поспілкуватися з безпосередніми учасниками бойових дій у зоні АТО.

З 21 листопада по 17 грудня з ініціативи учнівського самоврядування в нашій школі проходила благодійна акція «Допоможи Миколаю прийти до дітей-сиріт».

Акція проходила під гаслом «Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі». Тож кожен міг долучитися до акції і подарувати щиру посмішку дитині та радість від прийдешніх свят. В рамках акції до 17 грудня включно проводився збір іграшок, канцелярського приладдя та одягу.

Було сформовано 24 подарунки. У кожному подарунку були: м′яка іграшка, книжечка, канцелярське приладдя, солодощі. З такими гостинцями наш шкільний Миколай зі своїми помічниками завітав в ДНЗ №17 до вихованців притулкової групи та спецгрупи.

Зима – складний період в житті птахів. Ми, насправді, не байдужі до життя цих маленьких беззахисних створінь і тому дуже організовано приносимо їжу для них. На допомогу волонтерському загону, прийшли учні молодшої школи. Саме вони виготовили годівнички для птахів.

7 лютого наші учні проводжали наших доблесних воїнів в зону АТО на чергову ротацію.

День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом у Європі.

Акція «5 картоплин».

Волонтерський загін «Діти миру» завжди бере активну участь як в шкільних, так і в міських благодійних заходах. Учні заохочують не лише середню, але й молодшу школу до здійснення добрих та благородних вчинків. Діти власним прикладом показують, що добро повинно мати місце у кожному серці.

Волонтерський загін «Діти миру»

 
Контакти
32300, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, Польський ринок, 6 "а"

(03849)7-44-44 kpschool1@gmail.com

Карта сайта

Дні прийому директора закладу
Вівторок - 8:30-10:00
Четвер - 8:30-10:00

На період карантину обов'язковий попередній запис за телефоном

(03849)7-44-44

Сайт управляється системою uCoz